Thermalright Ürünleri Artık Gaming.Gen.TR’de Satışta

Thermalright, 2001 yılında Tayvan’da kuruluşunun ardından bilgisayar ve oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en önemli hedefin işlemci performansı olduğuna inanarak ürünlerini en kaliteli bileşenleri kullanarak üretmeye özen göstermektedir. AMD ve INTEL marka işlemciler için ürettiği soğutucular ile sistemleriniz için maksimum soğutma ve güvenilir çözümleri sunmaktadır.

Avrupa ve Asya pazarında yıllardır sürdürdüğü başarılı satış grafiklerini Türkiye’de de uygulamak için yeni iş ortağı Gaming.Gen.TR ile birlikte bizlere soğutma sistemlerini sunmaya başlayacak. Türkiye’de Thermalright ürünlerini, Gaming.Gen.TR üzerinden satın alacak kullanıcıları birçok ayrıcalık bekliyor.

Gaming.Gen.TR’den yapılan Thermalright alışverişlerinde 2 yıllık garanti süresince herhangi bir arıza durumunda birebir değişim garantisiyle satın alımlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Thermalright ürünlerini incelemek ve Gaming.Gen.TR’nin size özel sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir