OnePlus Buds 3, lansmandan önce göz kamaştırıyor

OnePlus Buds 3, OnePlus Ace 3 akıllı telefon ile birlikte 4 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Dün, yaklaşmakta olan TWS kulaklıkların resmi görünümleri paylaşıldı. Şimdi ise OnePlus, lansman etkinliğinden önce Buds 3’ün özelliklerini gösteren daha fazla tanıtım yaptı. Ses cihazı, Çin’de şimdiden ön siparişe açılmış durumda.

OnePlus, Buds 3‘ü bayrak gemisi ses kalitesi sunacak şekilde tanıttı. Kulaklıklar, yumuşak bas ve şeffaf tiz sesler sağlamak için ultra-net koaksiyel çift birim sürücülerle donatılacak. TWS kulaklıklar, Altın Dinleme 2.0 teknolojisine sahip olacak. Yaklaşan modelin, net ve duygusal vokaller sunacağı da söyleniyor. OnePlus tarafından paylaşılan bir başka tanıtım, Buds 3’ün beş boyutta kapsamlı bir liderlik sunduğunu iddia ediyor. Bunlar arasında netlik, bas performansı ve daha fazlası yer alıyor.

OnePlus Buds 3, lansmandan önce göz kamaştırıyor

Tanıtımlar, OnePlus Buds 3‘ün ek detaylarını açığa çıkarmıyor. Markanın lansman etkinliğine kadar daha fazla tanıtım yapması bekleniyor. Yaklaşan TWS kulaklıklar, parlak saplı ve mat bitişli silikon kulak uçlarına sahip yarı-kulak içi bir tasarıma sahip. Şarj ve saklama kutusu, önceki OnePlus Buds modellerinin aynı kare şekilli tasarımını koruyor.

Söylentilere göre OnePlus Buds 3, 48dB aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelecek. Kulaklıklar, Google Hızlı Eşleştirme ve çift bağlantı modunu destekleyecek. Ses cihazının ayrıca 3D Mekansal Ses, LHDC 5.0 ve IP55 derecelendirmesi özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor. OnePlus Buds 3‘ün, kutuyla birlikte toplamda 44 saat pil ömrü sunması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir