Moba Oyunu Gigantic, 9 Nisan’da Geri Dönüyor

2017’de piyasaya sürüldüğünde büyük ilgi uyandıran 5v5 Moba oyunu Gigantic’in sunucuları 2018 Temmuz ayında kapatılmıştı. Şimdi ise oyun, yeni ve geliştirilmiş versiyonla beraber yeniden piyasaya çıkıyor.

Oyunun resmi internet sayfası, Abstraction Games tarafından geliştirilen Gigantic’in yeni sürümü hakkında daha fazla bilgi içeriyor. Yeni sürüm birçok yenilik getirse de oyunun orijinal temel oynanış mantığını korumaya devam edecek. Beş oyuncudan oluşan 2 farklı takım, birbiriyle savaşacak. Karşılıklı savaş sonucu rakibini yenilgiye uğratan takım ise zaferle ödüllendirilecek.

Gigantic Rampage Edition, orijinal oyunun tüm içeriğini içeriyor. Ayrıca oyun 23 orijinal kahramana eklenecek iki yeni harita, iki yeni kahraman karakteri ve tüm karakterler için yeni ilerleme ve kişiselleştirme özellikleri de dahil olmak üzere tamamen yeni içeriğe de sahip olacak.

Oyun aynı zamanda orijinal Clash oynanış modunun yanı sıra yeni ve daha hızlı Rush moduna da sahip olacak. Oyuncular yeni oyunda kendi maçlarını da özelleştirebilecekler.

Gigantic: Rampage Edition için Steam’de 22 Şubat’tan itibaren kısa bir kapalı beta olacak ve oyuncular bunu Steam sayfasından kontrol etmek için kaydolabilirler. Oyunun resmi olarak 9 Nisan’da PC, Xbox One, Xbox Series S ve X, PS4 ve PS5 platformları için 19,99 $ karşılığında piyasaya sürüleceğini de ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir