Basketbol Süper Ligi’nin yeni ekiplerinden Çağdaş Bodrum Spor, iç saha maçlarını Bodrum’da oynamak ve Avrupa hedeflerine seyircisi önünde yürümek istiyor. Kulüp, Bodrum Spor Salonu’nun kapasite artırımı için çalışmalara başlamış ve Basketbol Federasyonu’ndan anlayış bekliyor. Başkan Dağlarca Çağlar, taraftarlarının Türkiye’nin dev takımlarıyla oynayacakları maçları izlemeyi hak ettiğini belirtti. Ayrıca, salon kapasitesinin artırılmasıyla sponsorluk gelirlerinin de olumsuz etkileneceği ve yönetmeliğin değişmesi gerektiği vurgulandı. Çağdaş Bodrum Spor, Süper Lig’de kalıcı olmayı hedefliyor ve Play-Off’a kalırlarsa Avrupa kupalarında oynama hakkı kazanabileceklerini düşünüyor.