Genç liderler ve girişimciler etki yaratıyor

Genç Liderler ve Girişimciler, en büyük Liderlerini Anıtkabir’de ziyaret ederek, akşamında Ankara iş dünyası ile network programında buluştu. 

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI Çankaya ve Bahçeşehir şubeleri  işbirliği ile gerçekleşen programda liderlik ve girişimcilik gelişimine katkı sunuldu.

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği’nin Çankaya ve Bahçeşehir şubeleri başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’da bir araya gelerek Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret etti. Duygu dolu anların yaşandığı resmi törende, JCI Çankaya Başkanı Hazal Betül YILMAZ’ın mozole’ye çelenk bıraktı ve JCI Bahçeşehir Başkanı Burcu Çoban’ın resmi deftere yazı yazdı.

Aynı gün akşamında Ankara İş Dünyasını bir araya getirmek için JCI Çankaya ev sahipliğinde JCI  Altınel Hotel’de “JCNETWORK İş Dünyası Buluşmaları” düzenlendi.  Her ayın ilk Cumartesi düzenlenen JCNetwork Buluşmasına Türk Dış Ticaret Vakfı Genel Sekreteri Sn Mustafa Dik’in Onur Konuğu olarak katıldı. Geceye 30 farklı sektörden kamu, büyükelçilik ve özel sektör temsilcilerinden oluşan 50 kişi katıldı.

JCNetwork gecesinde açılış konuşması yapan JCI Çankaya Başkanı Hazal Betül YILMAZ, Dernek çalışma alanları ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken “2023 yılının başından bu yana 100’ü aşkın etkinlik ve toplantı düzenlediklerini, Ankara İş Dünyasını bir araya getirmek ve güçbirliği ile daha nitelikli projelerin gerçekleşmesine vesile olmak için 3. Kez düzenlenen bu gecenin her ay devam edeceğini ve farklı illerde de aynı format ile JCNetwork Buluşmalarının olacağını” söylerken JCI Bahçeşehir Başkanı Burcu ÇOBAN ; Gündüz Anıtkabir ile başlayan programın devamında network gecesi ile Ankara İş Dünyasından kişileri tanımanın mutluluğunu dile getirirken, Ankara ile İstanbul arasında işbirliğinin devam edeceğini belirterek mutluluğunu katılımcılar ile paylaştı.

 “Derinlemesine Networking” etkinliği ile geceye devam eden Volkan Yörütken, Networking’in genişlemek yerine derinlemesine olmanın daha etkili olacağını ifade ederek düzenlediği etkinlikte tüm katılımcıların takdirini topladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir